III. setkání roverských zpravodajů

V podvečer 23.5.2016 se sešli zástupci roverů z 6 středisek v klubovně Osmačtyřicítky, aby společně načrtli další činnost skautů a skautek na okrese ve věku 15-26let.

Kromě seznámení se a přivítání mezi námi dvou nových členů jsme zhodnotili dosavadní dvou letou činnost, zamysleli jsme se nad přednostmi a slabostmi naší komunity pomocí metody SWOT a dále diskutovali nad nejpodstatnějšími výstupy ze SWOTky.

Z výstupů je asi nejpodstatnější to, že KRS BoTea – nástupce úspěšné akce KRS Vůně Čaje – proběhne v polovině Září a nástupce ORS Zápalka má nový tým, tato zatím bezejmenná akce proběhne v průběhu Listopadu. Sečteno podtrženo, roverstvo se má v Ostravě na co těšit!

Než jsme se rozešli, Ent rozdal všem zpravodajům funkční štítky, které jsme dostali od Roverského odboru.

Další setkání RS zpravodajů je plánováno na Září/Říjen.

Více o roveringu: Ostravský rovering

Zapsal: Ent

2017