Dějiny Ostravy jinak!

V sobotu 11. 11. v 8 hodin ráno se před radnicí na Prokešově náměstí sešlo více než 20 skautek a skautů z celého okresu. Zde se rozdělili do dvojic či trojic a jejich úkolem bylo najít a vyluštit šifru, aby zjistili kam dál musí jít. Na každém z 8 stanovišť všechny čekalo 5 otázek z historie městské části, ve které se právě nacházeli. Pokud zodpověděli alespoň 3 z 5 otázek, zjistili místo dalšího stanoviště, pokud však neuspěli, museli si další cíl vyluštit v šifře.

Vše dopadlo dobře a všichni jsme se vrátili v 17 hodin do cíle, který byl u kostele sv. Ducha v Zábřehu. Zde jsme vyhlásili vítěze, rozdali odměny a rozešli se. 🙂

Děkujeme všem za dnešní účast a několika skautům za přípravu hry DEOS. Věříme, že příští rok se nás sejde ještě více.

Jednotlivá stanoviště:
start: Prokešovo náměstí u Nové radnice